Gotowa spółka z o.o. z 2018

Co daje przyszłym przedsiębiorcom gotowa spółka z o.o. z 2018? Dlaczego warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem w trakcie zakładania firmy? Z jakimi korzyściami wiąże się zakup gotowego podmiotu?

Zakup gotowej spółki umożliwia maksymalne skrócenie czasu wejścia na rynek. Po zakupie w pełni przygotowanego do prowadzenia podmiotu nabywca ma możliwość zarządzania firmą już następnego dnia po dokonaniu transakcji.

Dzisiaj konkurencja jest ogromna. Z tego powodu wielu przedsiębiorców chce zaoszczędzić czas związany z rejestracją i decydują się na zakup spółki. Na rynku można wybrać spółkę stażową lub „świeżą”, czyli zarejestrowaną w bieżącym roku. Stażowe spółki cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli planujących pozyskanie dodatkowych środków finansowych w postaci kredytu lub dotacji z Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Posiadamy szeroki wybór gotowych spółek oraz dodatkowo świadczymy wiele innych usług pozwalających przedsiębiorcom na wejście na rynek oraz bezpiecznie zarządzanie firmą.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments