Koszty biura rachunkowego

Przedsiębiorca ma prawny obowiązek prowadzenia księgowości swojej firmy. W przypadku księgowości pełnej jest zobowiązany do przekazania firmowej dokumentacji profesjonalnym jednostkom. W tym celu mogą zdecydować się na usługi biura rachunkowego bądź samodzielnie działającego księgowego.

Koszty biura rachunkowego są znacznie niższe niż etatowe zatrudnienie księgowego. Nie wymaga bowiem od przedsiębiorcy wyposażenia miejsca pracy księgowego, a także opłacania jego składek ubezpieczeniowych. Decydując się na usługi biura rachunkowego płacisz wyłącznie za usługi przez nie wykonane. Ceny za usługi związane z księgowością zależą przede wszystkim od rodzaju opodatkowania, ilości generowanych dokumentów, liczby zatrudnionych pracowników, jak również rodzaju prowadzonej działalności.

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi księgowej dla swojej firmy to usługi naszego biura skierowane są właśnie do Ciebie. Oferujemy najwyższy poziom opieki nad firmowymi rozliczeniami w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów!

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments