Księgowość społki z o.o. online

W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością księgowość prowadzona jest w formie ksiąg rachunkowych. Księgi rachunkowe składają się z dziennika, gdzie ewidencjonuje się zdarzenia gospodarcze, kont księgi głównej oraz kont ksiąg pomocniczych, zestawienia obrotów i sald kont księgi głównej i kont ksiąg pomocniczych, a także wykazu składników aktywów i pasywów.

Księgowość społki z o.o. online to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często wyjeżdżają poza miejsce prowadzenia biznesu. W naszym biurze oferujemy prowadzenie internetowej księgowości. Dokumenty, które podlegają ewidencji można do nas przesłać pocztą kurierem lub e-mailem. Przedsiębiorca może w dowolnym momencie sprawdzić swoje dokumenty w programie.

Zapraszamy przedsiębiorców z całej Polski. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości, ale także obsługą działu kadrowo-płacowego, doradztwem podatkowym i pomocą prawną dla firm i osób prywatnych. Nasze usługi dostosujemy indywidualnie do potrzeb klienta.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments