Pełna księgowość koszt

Pełna księgowość jest skomplikowanym oraz rozbudowanym systemem ewidencji każdej operacji gospodarczej mającej miejsce w przedsiębiorstwie. Koszty jakie ponosi przedsiębiorca z niej korzystający są znacznie wyższe niż w przypadku uproszczonej księgowości.

Pełna księgowość musi być prowadzona przez wykwalifikowaną osobę. Dla małych firm, które zmuszone są do korzystania z tej formy. Koszty zatrudnienia dodatkowego pracownika oraz wyposażenia stanowiska pracy mogą okazać się zbyt wysokie. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług jakie oferują biura rachunkowe.

W przypadku współpracy z biurem księgowym cena za usługi księgowe może zależeć od ilości dokumentów, jakie generuje firma w danym miesiącu, formie prawnej przedsiębiorstwa oraz od tego czy firma rozlicza się z VAT-u.

Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu elastyczny cennik za usługi księgowe. Zapewniamy kompleksową obsługę firmy – poprowadzimy zarówno księgowość jak i zajmiemy się działem kadrowo-płacowym. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu!

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments