Pomoc w zmianie danych spółki S24

Istnieje możliwość dokonania zmian w spółce za pomocą systemu udostępnionego przez portal Ministerstwa Sprawiedliwości. Najważniejszą rzeczą, o której należy bezwzględnie pamiętać, jest fakt, że rejestracja zmian przez Internet jest możliwa jedynie dla spółki, która została założona online.

Jeśli decydujemy się na dokonanie zmiany przez Internet, konieczne jest utworzenie konta dla każdego wspólnika i członka zarządu reprezentującego spółkę. Konto internetowe może zostać utworzone dla obywateli polski, ale także cudzoziemców.

Pamiętać należy o ograniczeniach płynących z zastosowania systemu elektronicznego np. w zakresie wkładów wspólników. W przypadku spółek rejestrowanych za pomocą systemu możliwe jest jedynie pokrycie kapitału zakładowego za pomocą wkładów pieniężnych. Osoby decydujące się na zawiązanie umowy spółki, w ramach której wkłady mają być pokryte wkładami niepieniężnymi, zmuszone będą do zawarcia umowy w formie aktu notarialnego.

Pomoc w zmianie danych spółki S24 to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hayden
Hayden
11 miesięcy temu

Spolki (ich organy) moga dzialac przez pelnomocnika procesowego. Jesli reprezentuje cie pelnomocnik, dolacz pelnomocnictwo oraz dowod zaplaty oplaty skarbowej za to pelnomocnictwo (17 zl).