Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie

Kraków to jedno z miast, które odwiedza duża ilość turystów. Otwarcie działalności w miejscu, gdzie zamieszkuje wiele osób może być korzystne dla rozwoju przedsiębiorstwa i pozyskaniu w krótkim czasie kontrahentów. Aby rozpocząć działalność przyszły właściciel dopełnić musi pewne kwestie takie jak sporządzenie umowy i przesłanie jej wraz z dodatkowymi załącznikami do Krajowego Rejestru Sądowego oraz opłacenie minimalnego kapitału zakładowego.

Procedura składania wpisu do rejestru jest długotrwała i żmudna, dlatego korzystniejszym sposobem jest zakup gotowej działalności.

Gotowa spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi szybkie otwarcie firmy – w ciągu jednego dnia przedsiębiorca może rozpocząć działalność. W przypadku gdyby osoba zarejestrowała tradycyjnie podmiot gospodarczy to czas oczekiwania mógłby wynieść od kilku dni do nawet kilku tygodni w zależności od niektórych czynników.

Ponieważ cenimy czas i wygodę klientów oferujemy kompleksową i profesjonalną usługę sprzedaży gotowych spółek wyposażonych w numery identyfikacyjne, umowę oraz wpisy, a więc w pełni gotową do prowadzenia biznesu przez nabywcę.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments