6 miesięczną spółkę sprzedam

0
(0)

Natychmiastowe rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością możliwe jest dzięki zakupowi gotowej spółki. Gotowe spółki są w pełni ukształtowanymi podmiotami, które posiadają wszystkie dokumenty rejestracyjne, nadane KRS, NIP, REGON i nierzadko VAT oraz VAT-UE.

Na rynku sprzedaży spółek można znaleźć spółki nowe oraz stażowe. Spółki te różni, jak sama nazwa wskazuje, staż spółki – okres rejestracji, od momentu założenia spółki do chwili obecnej. Często widoczne w serwisach ogłoszeniowych oferty zatytułowane „6 miesięczną spółkę sprzedam”, przyciągają wielu klientów. Dlaczego? Staż spółki wpływa na jej postrzeganie przez instytucje udzielające pomocy finansowej, klientów, dostawców czy kontrahentów. Dzięki niemu na samym wstępie prowadzenia działalności, można poprawić jej wizerunek. Jest to ważne ze względu na późniejsze funkcjonowanie spółki.

Bardziej wiarygodne spółki, np. 6 miesięczne gotowe spółki, są dobrą okazją do szybkiego rozwoju biznesu, a przecież w prowadzeniu firmy chodzi o generowanie zysków, prawda? Zatem warto kupić gotową spółkę z 6 miesięcznym stażem. W razie zainteresowania prosimy o kontakt!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments