Aktualizacja danych spółki w 2016

0
(0)

Każdy przedsiębiorca prowadzący własną firmę ma na głowie sporo zadań i boryka się z licznymi obowiązkami. Jednym z obowiązków należących do grupy tych ważnych jest aktualizacja danych spółki w 2016 w Krajowym Rejestrze Sądowym.

KRS stanowi jawne i publiczne źródło informacji o organizacjach, jednostkach i firmach do niego wpisanych, dlatego ważne jest, aby zawsze dane w nim zawarte były prawdziwe i aktualne.
Każda firma wpisana do niego ma bezwzględny obowiązek aktualizować swoje dane w nim zawarte. Przykładowe dane, których zmianę firma musi zgłaszać do Krajowego Rejestru Sadowego: adres, siedziba, nazwa , skład zarządu, cele, czas utworzenia, organ reprezentacji. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku Sąd może nałożyć na przedsiębiorcę karę grzywny.

Jeśli dokonywałeś zmian w firmie, które podlegają zgłoszeniu do KRS i potrzebna Ci aktualizacja danych spółki w 2016 , skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą cennych porad, pomogą zgromadzić niezbędną dokumentację oraz wypełnią i złożą do Krajowego Rejestru Sądowego niezbędny formularz zmian.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments