Aktualizacje KRS

Określone informacje dotyczące spółek, między innymi takie jak: adres siedziby, wysokość kapitału zakładowego albo organy uprawnione do reprezentacji podlegają obowiązkowi wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane ujawnione w KRS są powszechnie dostępne, co pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Ważne, aby w przypadku zmian uaktualniać informacje, aby odpowiadały one rzeczywistemu stanowi prawnemu i faktycznemu.

W związku z tym pomagamy przedsiębiorcom w aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym tradycyjnie oraz przez Internet.. Usługa ta polega na udzieleniu pomocy klientowi w procesie dokonywania zmian w spółce, w tym wykonania kompletnego zestawu wymaganych dokumentów.

Po dostarczeniu nam wymaganych informacji na temat spółki i uzgodnieniu szczegółów dokumentacji, wypełniamy formularze i sporządzamy odpowiednią dokumentację do właściwego sądu rejestrowego. Po dokonaniu zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym, przesyłamy gotowe dokumenty do klienta kurierem lub e-mailem w postaci plików PDF.

Z NAMI AKTUALIZACJA DANYCH W KRS PRZEBIEGNIE SZYBKO, SPRAWNIE I BEZ PROBLEMÓW.

Jeżeli nie mają Państwo czasu na stanie w kolejkach w urzędach lub przebywają Państwo za granicą i musza złożyć wniosek do KRS to oferujemy pomoc naszych specjalistów. Osobiście złożymy dokumenty oraz wnioski w KRS. Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia wniosków e-mailem oraz oryginał przesyłamy na wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystian
Krystian
6 lat temu

Interesujacy artykul. Zachowalem twoj blog w ulubionych.
Teraz bede tu czesciej zagladal.

Mati
Mati
5 lat temu

Fajna stronka! 🙂