CIT za 2016 rok

0
(0)

Deklarację CIT za 2015 rok trzeba złożyć do końca marca 2016 roku. Chociaż może się wydawać, że czasu jest wystarczająco dużo, sporządzaniem deklaracji CIT za 2015 rok należy zająć się jak najszybciej.

Deklaracje CIT składają wszystkie przedsiębiorstwa, posiadające osobowość prawną między innymi spółki z o.o. oraz spółki akcyjne. Spółki z o.o. oraz spółki akcyjne składają swoje deklaracje podatkowe na formularzach CIT-8. Sporządzenie także tej deklaracji jest trudne. Nie tylko trzeba dobrze ustalić wysokość podatku, ale również stosować się do aktualnych przepisów prawnych. Podczas rozliczania się z podatku dochodowego warto również wiedzieć o obowiązujących ulgach i możliwych odliczeniach. Wysokie umiejętności i duża wiedza są najbardziej potrzebne rzeczy do tego, by poprawnie sporządzić deklarację.

Z pomocy w rozliczaniu podatków korzystają prawie wszyscy. Jeżeli i Państwu potrzebna jest pomoc w sporządzaniu PIT za 2015 rok, zapraszamy do skontaktowania się z nami i wyboru naszych usług.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments