Co to jest kaucja rejestracyjna?

0
(0)

Wielu przedsiębiorców zastanawia się co to jest kaucja rejestracyjna, która ma zostać wprowadzona razem ze zmianami w zakładaniu spółek w 2017 roku. Będzie ona opłacana przez wybrane podmioty podczas zakładania firmy. To opłata obligatoryjna lub fakultatywna.

Obligatoryjna kaucja dotyczyć będzie przedsiębiorców zalegających z podatkami, choć ważna będzie wysokość zaległości i czas, przez który się utrzymywały. Kaucja fakultatywna dotyczyć będzie np. składających zgłoszenie rejestracyjne, a korzystających z wynajętego adresu na potrzeby działalności gospodarczej. Wysokość kaucji ma kształtować się na poziomie od 20 000-200 000 zł.

Już dzisiaj zachęcamy do rejestracji spółek w 2016 roku. To możliwość uniknięcia wielu problemów związanych z założeniem spółki. Nasze biuro pomoże dokonać wszystkich formalności w krótkim czasie. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, które pomogą założyć firmę bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rejestracja spółki 2016 – odpowiedni wybór dla przyszłych przedsiębiorców. Jeżeli nie uda się zarejestrować spółki w bieżącym roku to chętnie przeprowadzimy proces rejestracyjny w 2017 roku. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments