Czysta spółka z 2016 roku

0
(0)

Czysta spółka z 2016 roku to przedsiębiorstwo nie posiadające żadnych zobowiązań, bez historii gospodarczej, zarejestrowane w 2016 roku. Zakup takiej spółki stanowi doskonałą alternatywę dla samodzielnego zakładania przedsiębiorstw. Nabywca gotowej spółki nie musi przeprowadzać procedur rejestracyjnych w KRS, ani zajmować się innymi czynnościami z tym związanymi.

W celu rozpoczęcia działalności gospodarczej w gotowej spółce na początku trzeba ją zakupić. W tym celu należy sporządzić umowę zakupu z naszą firmą i dokonać stosownych opłat. Następnie wystarczy tylko złożyć dokumenty aktualizujące dane w KRS i można zacząć działać. Czas jaki należy na to poświęcić to tylko kilka dni. Większością formalności zajmują się nasi pracownicy, tak więc wszystkie czynności przebiegają szybko i sprawnie. W porównaniu do samodzielnej rejestracji jest to duża wygoda oraz oszczędność czasu. Warto dobrze przemyśleć korzyści zakupu czystej spółki.

Czysta spółka z 2016 roku jest już dostępna w naszej firmie. Osoby chcące nabyć taką spółkę mogą kontaktować się z naszymi pracownikami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments