Czysta spółka z o.o. z 2018

0
(0)

Osoby postanawiające założyć firmę zazwyczaj decydują się na utworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na ich wybór wpływa wiele czynników. Po pierwsze, do założenia spółki z o.o. uprawnieni są wszyscy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o.. Cel prowadzenia takiej jednostki również jest dowolny, oczywiście o ile nie narusza on w żaden sposób przepisów prawa. Do dalszych zalet spółki z o.o. zalicza się ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę oraz konieczność wniesienia kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. niestety nie sprzyja przedsiębiorcom stąd też wielu z nich decyduje się pominąć te niedogodności i kupić gotową jednostkę. Czysta spółka z o.o. z 2018 roku na sprzedaż to oferta naszej firmy. Gwarantujemy podmioty gospodarcze w pełni przygotowane do tego by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Zadzwoń, umów się na spotkanie, podpisz umowę i ciesz się spółką pod którą możesz natychmiast rozpocząć swoją aktywność na rynku.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments