Dokumenty potrzebne do rejestracji spółki

Rejestracja spółki to proces, który może przerazić nie jednego przyszłego przedsiębiorcę. Proces założenia działalności gospodarczej składa się z wielu rozbudowanych czynności. Trzeba sporządzić umowę, skompletować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rejestracji spółki, zarejestrować spółkę w KRS, nadać spółce numery rejestracyjne.

Zastanawiasz się teraz jakie dokumenty należy złożyć w sądzie, aby spółka mogła istnieć i zacząć prowadzić własną działalność gospodarczą?

Poza formularzami będziesz potrzebował takich dokumentów jak: umowa sporządzona w formie aktu notarialnego, dokument dotyczący zgody na powołanie działalności, o powołanie członków zarządu, wykaz wspólników wraz z ich adresami, oświadczenie zarządu o wniesienie kapitału, nazwisko, imię albo firmę i siedzibę oraz adres jednego wspólnika.

Dokumenty potrzebne do rejestracji spółki to dopiero część całego procesu, trzeba także chodzić od urzędu do urzędu, co czasem wiąże się z dużym kolejkami. Jeżeli chcesz zaoszczędzić sobie całego procesu rejestracji, zgłoś się do nas, a wykonamy czynność za Ciebie. Oszczędź sobie nerwów związanych z rejestracją i przyjdź do nas.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments