E-podpis wyrobienie

0
(0)

E-podpis stanowi dane w postaci elektronicznej, które służą do identyfikacji osoby składającej dany podpis. Najczęściej wybieraną formą podpisu elektronicznego jest podpis kwalifikowany, który stanowi elektroniczny odpowiednik podpisu odręcznego.

Bezpieczny podpis potwierdza tożsamość osoby podpisującej, uniemożliwia zaprzeczenie faktu podpisania, jest powiązany podpisaną treścią oraz nie pozwala na wprowadzenie zmian podpisanej treści.

E-podpis wyrobienie może trwać nawet kilka dni. Skorzystanie z naszych usług pomoże w znaczący sposób przyspieszyć czas posługiwania się tego rodzaju podpisem w załatwieniu spraw bez wychodzenia z domu.

Podpis kwalifikowany jest stosowany w przesyłaniu faktur, zawieraniu umów oraz kontaktu z urzędem US i ZUS oraz innymi instytucjami.

Ten rodzaj podpisu posiada odpowiednie zabezpieczenia, który sprawia, że sygnatura kwalifikowana jest skojarzona jedynie z osobą, która jej dokonuje, a użycie podpisu możliwe jest tylko przy zastosowaniu specjalnych urządzeń właściwych i przyporządkowanych jedynie jej.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments