Elektroniczny podpis S24

0
(0)

Jeżeli wprowadzone zostaną nowe przepisy dotyczące rejestracji spółki za pośrednictwem Internetu, to wymagany będzie elektroniczny podpis S24. Może to wielu osobom chcącym otworzyć własny biznes przysporzyć kłopotu w postaci konieczności założenia wymaganego podpisu.

Celem wprowadzanych zmian jest wyeliminowanie zdarzających się przypadków nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych innych osób do zawiązania spółki z o.o. w trybie S24. Aktualnie projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego. Rejestrację spółki będą mogły dokonać osoby, które posługują się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Dodatkowo od tego roku Krajowy Rejestr Sądowy ma funkcjonować w sposób elektroniczny. Ma to znacznie przyspieszyć oraz ułatwić działanie KRS.

Nie warto czekać na to czy nowe przepisy wejdą w życie. Może okazać się, że rejestracja spółki będzie trudniejsza. Zachęcamy do założenia spółki z pomocą naszego biura. Oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji spółki. Zapraszamy do współpracy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments