Etapy zakładania spółki z o.o.

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najpowszechniejszą formą prowadzenia działalności gospodarczej. Aby założyć spółkę z o.o. nie wystarczy tylko dobry pomysł – konieczne są również odpowiednie środki finansowe. I tu nasuwa się pytanie : Jakie są etapy zakładania spółki z o.o.? Zakładanie spółki z o.o. nie należy do prostych i przyjemnych czynności. Nie każdy z nas byłby w stanie założyć spółkę nie wiedząc od czego zacząć. Prawda?

Jest kilka etapów, które musimy przejść. Jako pierwszy etap uznaje się spisanie umowy spółki z o.o. Później należy złożyć zgłoszenie w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), aby zarejestrować się w rejestrze przedsiębiorstw, następnie udajemy się do Głównego Urzędu Statystycznego w celu nadania numeru REGON. Po wykonaniu tych czynności należy udać się do Urzędu Skarbowego w celu nadania numeru NIP, ustaleniu VAT / VAT EU.

Nie wszyscy mogą poradzić sobie w zarejestrowaniu spółki, w takich okolicznościach można zgłosić się do naszej Kancelarii, która zajmuje się rejestracją spółek z o.o. Prowadzenie firmy w ten czas może wydawać się proste, więc zachęcamy do współpracy. Zależy nam na zadowoleniu klientów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments