Gotowa spółka w Warszawie

0
(0)

Rejestracja spółki w Polsce jest procesem długim i problematycznym. Wielu przedsiębiorców, którzy postanawiają go założyć szuka rozwiązania, które pozwoli im pominąć te niedogodności. Sposobem na to jest zakup gotowej spółki.

W ofercie naszej firmy dostępna jest gotowa spółka w Warszawie zarejestrowana na sprzedaż. Oferujemy podmiot, które przeszedł już pełną rejestrację, dzięki czemu jest przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Oznacza to, że jest wyposażony jest w kapitał zakładowy, kompletną dokumentację, jak również numery NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów.

Jako, iż rejestracja spółki przebiegła w Warszawie podmiot ten dysponuje prestiżową siedzibą, która ma ogromne znaczenie podczas zdobywania klientów i kontrahentów. Ulokowanie siedziby w prestiżowej lokalizacji znacznie podnosi zaufanie, jakim firma zostanie obdarzona przez otoczenie biznesowe.

Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy pozostałe korzyści wynikłe z zakupu gotowej spółki zarejestrowanej w stolicy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments