Gotowe spółki 2016 Kraków

0
(0)

Gotowe spółki 2016 Kraków, gotowe spółki 2016 Warszawa, czyste spółki z o.o., rejestracja spółek komandytowych 2016 to przykłady naszych usług i produktów. Od lat zajmujemy się rejestracją różnych form działalności oraz sprzedażą gotowych spółek. W naszej ofercie są też dodatkowe usługi, potrzebne podczas prowadzenia i zakładania działalności.

Nasze gotowe spółki posiadają siedziby w Krakowie i Warszawie. Jednak nasi klienci mogą ustawić dowolną inną siedzibę spółki. Przedsiębiorstwa te nie posiadają historii działalności oraz nie mają żadnych obrotów. Zakup takich spółek jest jak najbardziej bezpieczny.

Nasi klienci mogą także skorzystać z usługi rejestracji dowolnej spółki lub innego typu działalności (stowarzyszenia i fundacji). Dzięki niej wszelkimi procedurami rejestracyjnymi zajmują się specjaliści, tworząc spółkę dostosowaną do potrzeb przedsiębiorcy. Również spółka tak może mieć ustanowioną swoją siedzibę w jednym z wirtualnych biur w Krakowie czy Warszawie. To także usługa, którą można znaleźć w naszej ofercie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments