Gotowe spółki z 2012 roku

0
(0)

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to spółki z kompletną dokumentacją, brakiem zadłużeń oraz czystą historią gospodarczą. Wielu przedsiębiorców, którzy decydują się na zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością waha się nad kupnem nowej lub stażowej spółki. Czym różnią się te spółki? Spółki zarejestrowane kilka miesięcy wcześniej, nazywane są „świeżymi” oraz „nowymi”, te zarejestrowane kilka lat temu – „stażowymi”. Jeśli chodzi o różnice między spółkami to wynikają one oczywiście ze stażu, jak również z ceny. Spółki stażowe są droższe od nowych.

Popularne w ostatnim czasie gotowe spółki z 2012 roku dają szansę przedsiębiorcom na zakup spółki wiarygodnej dla kontrahentów jak również instytucji finansowych. Spółka widniejąca w Krajowym Rejestrze Sądowym od 2012 roku daje większą możliwość pozyskania partnerów do współpracy i uzyskania kredytu. Zwłaszcza ostatnia kwestia jest ważna dla przedsiębiorców, którzy chcą w szybkim czasie rozwinąć firmę przy zastrzyku gotówki z banku.

Gotowe spółki z 2012 roku oferuje wiele firm w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli chcemy zakupić taką spółkę rozejrzyjmy się wśród ofert zamieszczonych na stronach internetowych czy serwisach ogłoszeniowych.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments