Gotowe spółki ze stażem z 2012 roku

0
(0)

Na osoby, które w tym roku zapragną założyć własną działalność gospodarczą czekają gotowe spółki ze stażem z 2012 roku. Samodzielnie zakładanie własnej działalności gospodarczej jest dosyć trudne, zwłaszcza w formie spółek. Dlatego też zakup gotowych spółek będzie idealnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców!

Gotowe spółki ze stażem z 2012 roku posiadają pełną dokumentację rejestracyjną. Mają nadane numery NIP, REGON, KRS oraz ewentualnie VAT. Osoba zakupująca takie spółki musi tylko sporządzić z nami umowę, a po zakupie dokonać zmiany danych spółki w KRS. Dzięki temu początkujący przedsiębiorca nie musi zajmować się żadnymi formalnościami, związanymi z zakładaniem spółki. To także powoduje znaczną oszczędność czasu, który przedsiębiorca może lepiej wykorzystać.

Wiele z gotowych spółek posiada staż. Spółki takie zostały zarejestrowane na przykład w 2012 roku. Zakupujący je, przedsiębiorca będzie mógł więc prowadzić spółkę 4-letnią. W ofercie gotowych spółek są też dostępne spółki z kilku miesięcznym stażem. To również godna uwagi oferta.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments