Jak otworzyć firmę przez Internet?

0
(0)
Wszyscy zapewne wiemy, że od jakiegoś czasu, działalność rozpocząć możemy przez Internet. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala nam rozpocząć biznes bez wychodzenia z domu. Jednak jak otworzyć firmę przez Internet? Może to wydawać się abstrakcyjne, ale prawo gospodarcze w Polsce umożliwiło nam wykonywanie tego procesu przy pomocy komputera i połączenia z siecią.
Wcześniej zakładanie spółki oznaczało wypełnianie wielu formalności i bieganie po urzędach. Obecnie jednak wszystkie procesy zostały zautomatyzowane, co umożliwi bardzo szybką możliwość rozpoczęcia biznesu. Drogą elektroniczną będziesz mógł przesłać formularz rejestracyjny, a informacje wymagane przez Urząd Skarbowy, ZUS I GUS będą wysyłane automatycznie. Wszystkie formularze dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Nikt nie powiedział jednak, że musimy korzystać z udostępnianych wzorów.
Jeżeli wniosek zostanie wypełniony poprawnie, składający otrzyma odpowiednie powiadomienie drogą elektroniczną. Zostaniemy też poinformowani o ewentualnych błędach i niedopatrzeniach.
Jeżeli nadal masz wątpliwości jak otworzyć firmę przez Internet, zgłoś się do nas, a odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments