Jak szybko założyć firmę?

Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności na rynku. Wiele z nich pyta nas o to jak szybko założyć firmę i zminimalizować formalności. Odpowiedź jest bardzo prosta. Kupując gotową spółkę poprowadzić pod nią działalność będziesz mógł już w zaledwie jedną dobę, a Twoje obowiązki ograniczą się do złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Dysponuje zatem numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. W swojej ofercie posiadamy zarówno spółki nowe, jak i spółki stażowe na sprzedaż. Gwarantujemy, że żadna z naszych jednostek nie prowadziła wcześniej pod sobą działalności, w związku z czym jest ich zakup jest w pełni bezpieczny.

Koniecznie zadzwoń i poznaj wszelkie szczegóły!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments