Koszt prowadzenia uproszczonej księgowości

0
(0)

Księgowość uproszczona to zbiór prostych zasad umożliwiających gromadzenie danych finansowych. Pozwala to niewielkim podmiotom obliczyć w prosty sposób zobowiązania podatkowe. Tego rodzaju księgowość jest najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli małych przedsiębiorstw, dla których pełna forma księgowości byłaby zbyt skomplikowana i kosztowna.

Kto może prowadzić księgowość uproszczoną? Z księgowości uproszczonej mogą korzystać osoby fizyczne, spółdzielnie socjalne, a także spółki osób fizycznych: cywilne, jawne i partnerskie – o ile uzyskane przez nie przychody z tytułu sprzedaży towarów, produktów i operacji finansowych wyniosły w poprzednim roku obrotowym mniej niż 2 mln euro. Podmioty mogą prowadzić Podatkową Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową.

Koszt prowadzenia uproszczonej księgowości nie musi być zbyt duży. Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgowości w niskiej cenie. Cennik uzależniony jest od ilości dostarczanych dokumentów księgowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments