Koszt założenia spółki z o.o. przez Internet

0
(0)

Interesuje Cię koszt założenia spółki z o.o. przez Internet? Chcesz założyć własne przedsiębiorstwo, tylko zastanawiasz się jeszcze w jaki sposób to zrobić?

Istnieje kilka możliwości. Możesz założyć spółkę w procesie tradycyjnym, czyli wypełniając wnioski w odpowiednich urzędach, możesz to również zrobić za pośrednictwem Internetu, czy po prostu kupując gotowy już podmiot gospodarczy.

Rejestracja działalności gospodarczej przez Internet z pewnością jest jednym z szybszych sposobów na otwarcie własnego podmiotu. Można jej dokonać o dowolnej porze dnia, z zacisza własnego domu. Wystarczy Ci tylko komputer z dostępem do Internetu. Samo wypełnienie wniosku on-line trwa co najwyżej kilka minut, a decyzja zwrotna powinna dotrzeć do 24 godzin. Cały proces takiej rejestracji zamyka się w ciągu jednej doby.

Jaki jest jednak koszt założenia spółki z o.o. przez Internet? Ta metoda rejestracji jest prawie o połowę tańsza niż proces tradycyjny, ponieważ zakładanie podmiotu gospodarczego w systemie S24 nie wymaga obecności notariusza, przez co nie trzeba zwiększać kosztów o taksę notarialną.

Jeśli jednak chcesz zacząć prowadzić swój własny biznes jak najszybciej i nie masz czasy na dopełnianie formalności w urzędach – zdecyduj się na zakup gotowego podmiotu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments