Księgi podatkowe

0
(0)

Ordynacja Podatkowa mówi, że do ksiąg podatkowych zaliczyć możemy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje i rejestry, do których prowadzenia dla celów podatkowych na podstawie odrębnych przepisów obowiązani są podatnicy, płatnicy i inkasenci.

Są one jednym z podstawowych dowodów w przeprowadzanym postępowaniu podatkowym. Księgi muszą być prowadzone rzetelnie oraz solidnie, ponieważ są dowodem. Prowadzenie ksiąg podatkowych jest niezwykle istotne przy określaniu podstawy opodatkowania. Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielną księgowość, aby zmniejszyć koszty prowadzonej firmy. Często jednak w późniejszych etapach prowadzenia firmy decydują się na współpracę z biurem rachunkowym, ponieważ ciężko im pogodzić prowadzenie firmy z prowadzeniem księgowości.

Nasze biuro rachunkowe oferujemy kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia księgowości. Pomagamy przedsiębiorcom od wielu lat. Nasze doświadczenie przedkłada się na wysokiej jakości świadczone usługi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments