Kupię istniejącą spółkę

0
(0)

Interesuje Cię kupno gotowej spółki? Zapewne przekonałeś się do tego sposobu rozpoczynania biznesu, dzięki licznym zaletom, jakie on oferuje. Być może wpisywałeś w Internecie frazę: “kupię istniejącą spółkę”. Nie Ty jeden! Właśnie znalazłeś to, czego szukałeś. Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych firm. Posiadamy bardzo duży wybór, ponieważ chcemy, by każdy z Was znalazł coś dla siebie.

Spółka gotowa do kupna pozwoli zapomnieć Ci o wszystkich formalnościach związanych z jej samodzielnym zakładaniem. Firma sprzedająca zajmuje się pozyskaniem numerów NIP, REGON, VAT oraz KRS za Ciebie. Twoim zadaniem jest jedynie złożenie kilku podpisów na przygotowanych już dokumentach. Kolejną rzeczą, z której możemy się cieszyć, jest bardzo ograniczony czas oczekiwania. Cały proces trwa jedynie 24 godziny, natomiast samodzielne zakładanie może trwać nawet miesiąc, a czasem dłużej. Jeśli więc zależy Ci na czasie, zdecyduj się na zakup istniejącej już spółki.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz pomożemy wybrać najodpowiedniejszą firmę dla Ciebie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments