Kupię spółkę z 2016

0
(0)

Kupię spółką z 2016 roku! Pewnie wiele osób tak zrobi, by założyć swoją działalność gospodarczą. Bowiem samodzielna rejestracja podmiotu gospodarczego jest bardzo często trudna i czasochłonna. Czekanie i zmaganie się z przeróżnymi procedurami nie przynosi korzyści, lecz tylko utrudnia działalność.

Kupię spółkę z 2016 roku. Tak to dobry wybór. Przedsiębiorstwo nie ma historii działalności i zobowiązań finansowych. Zostało zarejestrowane w 2016 roku i posiada dokumentację potwierdzającą ten proces oraz nadane na ich podstawie numery identyfikacyjne – NIP, REGON oraz KRS.

Procedura zakupu gotowej spółki trwa bardzo krótko. Najczęściej zajmuje to od jednego do kilku dni. Wystarczy bowiem sporządzić odpowiednią umowę i wnieść opłatę za spółkę. O tej pory nowy właściciel może zacząć prowadzić działalność wystarczy tylko, że zmieni dane w KRS.

Zakup gotowego przedsiębiorstwa to bardzo korzystne rozwiązanie. Chętni by z niego skorzystać powinni skontaktować się z naszą firmą. Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiednią firmę i zajmą się wszelkimi procedurami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments