Kupię spółkę z o.o. z 2018

0
(0)

Osoby decydujące się na poprowadzenie firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialności w wielu przypadkach postanawiają kupić gotową spółkę, czyli jednostkę która przeszła już pełną procedurę rejestracyjną.

Gotowa spółka z o.o. powinna dysponować takimi elementami, jak kapitał zakładowy, dokumenty w tym umowa spółki sporządzona w formie aktu notarialnego, a także numery NIP, KRS i REGON, które potwierdzają, iż spółka została wpisana do wymaganych instytucji.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się ze stwierdzeniem “kupię spółkę z o.o. z 2018 roku”. Widząc jak wielkie zapotrzebowanie jest na tego typu usługi pragniemy zaoferować gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Jednostki te zostały zarejestrowane w 2018 roku dzięki czemu są pozbawione historii gospodarczej w związku z czym ich zakup jest w pełni bezpieczny.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Koniecznie zadzwoń, a nasi konsultanci przedstawią jej szczegóły oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu zakładania działalności.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments