Kupno spółki rocznej

0
(0)

Decydując się na rozpoczęcie własnej kariery i otworzenie swojej firmy, warto przemyśleć kupno spółki rocznej. Samodzielna rejestracja firmy jest procesem rozwlekłym i męczącym. Wiąże się on bowiem z koniecznością wypełnienia olbrzymiej ilości formularzy oraz odwiedzenia kilku urzędów.Zakup nowej spółki pozwala zaoszczędzić ten czas, jednak i on ma swoje wady. Wybicie się na rynku wśród olbrzymiej konkurencji zajmuje długi okres czasu, a czasami nie następuje nigdy, dlatego warto zwiększyć swoje szanse i zdecydować się na kupno spółki rocznej.

Po pierwszej omijamy cały proces rejestracyjny. Po uiszczeniu odpowiedniej opłaty oraz podpisaniu umowy natychmiastowo stajemy się właścicielami wybranej przez nas jednostki.
Zakupiony przez nas podmiot, posiada roczny staż, a więc w oczach potencjalnych kontrahentów oraz klientów budzi zaufanie, dodatkowo ma o wiele szanse na pozyskanie wsparcia finansowego (w ramach chociażby dotacji) niż nowo otwarte przedsięwzięcia. Mimo rocznego istnienia na rynku spółka ta posiada całkowicie czystą historię gospodarczą, a więc nie musimy obawiać się decyzji poprzedniego właściciela.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży rocznych spółek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podniesienia swoich szans na sukces.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments