Na czym polega zakładanie spółki z o.o. przez Internet

0
(0)

Wiele osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej zastanawia się nad ty, na czym polega zakładanie spółki z o.o. przez Internet. Nic dziwnego, że opcja ta nie jest wszystkim znana, ponieważ została wprowadzona niedawno, a już cieszy się bardzo dużą popularnością.

S24, bo tak nazywa się system, w którym za pomocą Internetu można założyć własną spółkę, został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, dla których bardzo cenny jest czas. Z opinii osób, które w ten sposób założyły własną firmę wiemy, iż rozwiązanie to znacznie przyspiesza proces zakładania spółki.

Rejestracja spółki za pomocą systemu S24 jest możliwe tylko i wyłącznie po założeniu odpowiedniego konta, przy zakładaniu którego konieczne jest podanie wszystkich danych osobowych. Z systemu tego korzystać mogą zarówno polscy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy.

Poprzez system S24 można:
– podpisać umowę,
– uregulować płatności,
– przesłać dokumenty do właściwego Sądu Rejestrowego.

Tak więc jeżeli jesteś przedsiębiorcom, który zastanawia się na czym polega zakładanie spółki z o.o. przez Internet i masz pytania oraz wątpliwości, których nie udało nam się wyjaśnić w tym artykule, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments