Opłata za rejestrację spółki z oo w KRS 2016

0
(0)

Analizując koszty związane z założeniem własnej działalności gospodarczej, nie możemy zapomnieć o kwestii jaką jest opłata za rejestrację spółki z oo w KRS 2016. Ile ona wynosi? Musimy liczyć się z kosztami w wysokości 600 zł. Cena zawiera w sobie opłatę sądową wniosku o rejestracje wynoszącą 500 zł oraz opłatę za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym – 100 zł.

Jeśli potrzebujesz pomocy, to świetnie trafiłeś! Cały proces zakładania spółki jest bardzo problematyczny dla osoby, która się na tym nie zna, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Zajmiemy się w Twoim imieniu wszystkimi formalnościami i dokumentami. Przedsiębiorca nie musi przecież znać wszystkich aktualnych przepisów prawnych!

Aby mieć pewność, że rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przebiegnie bez większych problemów, skontaktuj się z naszym biurem! Zatrudniamy ekspertów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski, którzy stale poświadczają nam o swojej satysfakcji. Zachęcamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments