Podpis elektroniczny potrzebny do rejestracji spółki

0
(0)

Szykują się zmiany, które sprawią, że obowiązywał będzie podpis elektroniczny potrzebny do rejestracji spółki. Dla wielu przedsiębiorców pozyskanie takiego podpisu może okazać się dosyć kosztowne oraz problematyczne. Z tego powodu zachęcamy do rejestracji spółek jeszcze na obecnie obowiązujących przepisach.

Nowelizacja przepisów dotyczących rejestracji spółek za pośrednictwem Internetu zakłada, że osoby chcące zawiązać spółkę będą zobowiązane do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Celem zmian jest zwiększenie bezpieczeństwa przedsiębiorców poprzez wyeliminowanie zdarzających się przypadków nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych innych osób do zawiązania spółki z o.o. w trybie S24. Obecnie projekt jest jeszcze na etapie rządowego procesu legislacyjnego.

Jeżeli przepisy wejdą w życie i wymagany będzie podpis elektroniczny potrzebny do rejestracji spółki to przedsiębiorcy muszą przygotować się na konieczność poniesienia dodatkowych kosztów. Z tego powodu oferujemy rejestrację spółek z pomocą naszych specjalistów. Gwarantujemy założenia spółki w sposób bezpieczny oraz zgodny z przepisami prawa. Zapraszamy!

Dodatkowo oferujemy Państwu również pomoc w nabyciu podpisu elektronicznego, który jest przydatny nie tylko w celu założenia firmy. Nasi eksperci wszelkie formalności przeprowadzą szybko i sprawnie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments