Pomoc w rejestrowaniu spółki w S24

0
(0)

Możliwość zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet przewidziana jest w przepisach Kodeksu Spółek Handlowych. Bardzo często pojawiają się ogłoszenia, w których oferowana jest pomoc w rejestrowaniu spółki w S24. S24 to platforma, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. przez Internet można założyć od 1 stycznia 2012 roku. Proces rejestracyjny trwa znacznie krócej, niż w przypadku tradycyjnej rejestracji. Spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku.

Przedsiębiorcy często decydują się na zakładanie spółki w ten sposób, gdyż jest on znacznie korzystniejszy. Oszczędzany jest nie tylko czas, ale i pieniądze. Nie trzeba martwić się wysokimi kosztami notarialnymi.

Jeśli jesteś zainteresowany rejestracją spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to skorzystaj z pomocy fachowców, którzy zrobią to za Ciebie. Jesteśmy profesjonalną firmą, oferujemy pomoc w rejestrowaniu spółki w S24.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments