Pomoc w sporządzeniu umowy spółki z o.o.

Założenie nowego podmiotu gospodarczego wymaga dopełnienia licznych formalności oraz spełnienia wielu wymogów. Kodeks Spółek Handlowych oraz pozostałe rozporządzenia i ustawy dokładnie regulują kolejne etapy procedury rejestracji. Pierwszym krokiem na drodze do własnej firmy jest zawarcie jej umowy.

Przedsiębiorcy, nieposiadający jeszcze doświadczenia w zakresie opracowywania tego dokumentu często decydują się na pomoc w sporządzeniu umowy spółki z o.o. oferowaną przez doradców gospodarczych i firmy rejestrujące nowe podmioty. Chęć skorzystania z pomocy najczęściej motywowana jest brakiem wiedzy na temat wymogów formalnych i nieznajomością przepisów KSH.

Oferta doradców często nie obejmuje tylko i wyłącznie udzielenia wskazówek i wyjaśnień, ale sporządzenie od początku do końca tego dokumentu. Pomoc w sporządzeniu umowy spółki z o.o. gwarantuje to, że zostanie ona przygotowana w najbardziej korzystny z możliwych dla przedsiębiorcy, sposób. Zawarte zostaną w niej zapisy, które umożliwią mu zoptymalizowanie procesów zarządczych oraz swobodę w podejmowanych w przyszłości działaniach.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments