Pomoc w wysłaniu JPK_V7

0
(0)

Od stycznia 2018 roku podatnicy VAT zobowiązani są do składania deklaracji JPK_VAT. Zawiera ona najważniejsze informacji o sprzedaży oraz zakupach odliczanych przez podatnika. Stanowi podstawowe źródło danych dla Krajowej Administracji Skarbowej.

W październiku 2020 roku zostanie wprowadzona nowa struktura JPK_V7, która zastąpi dotychczas obowiązujące deklaracje JPK-7 oraz JPK_VAT. Za pomocą nowej deklaracji podatnik będzie miał możliwość ustalenia wysokości zobowiązania podatkowego co znacznie ułatwi zachowanie wymaganych terminów spełniania obowiązków podatkowych. Istotne jest również to, że połączenie wcześniejszych deklaracji usprawni weryfikację prawidłowości przez organy podatkowe.

Podatnicy muszą przygotować się do składania deklaracji VAT-7 w formie pliku JPK. Nowa forma w postaci JPK_V7 ma przyczynić się również do zmniejszenia oszustw na tle podatkowym.

Nasze biuro oferuje pomoc w wysłaniu JPK_V7. Specjaliści zatrudnieni w naszym biurze są już w pełni przygotowani na wdrażanie nowelizacji w przepisach prawa podatkowego. Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments