Pomoc w założeniu spółki z oo

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, staje się na polskim rynku coraz częściej spotykanym zjawiskiem. Wielu przedsiębiorców decyduje się na nią, ponieważ posiada wiele zalet. Pierwszą i najważniejszą korzyścią jest brak odpowiedzialności wspólników za zobowiązania spółki. Oznacza to między innymi, że nie odpowiadają swoim prywatnym majątkiem za jej zadłużenia.

Proces rejestracji takiej formy gospodarczej może przebiegać na dwa różna sposoby:

  • pierwszym jest tradycyjna rejestracja w formie papierowej,
  • sposób drugi, to rejestracja elektroniczna.

Każda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, niezależnie od procesu jej założenia działa i funkcjonuje na takich samych zasadach. Są one określone w Kodeksie Spółek Handlowych.
Druga z wyżej wymienionych form jest prostsza i tańsza. Przede wszystkim nie wymaga poświęcenia tak dużej ilości czasu. Zarejestrowana spółka jest gotowa do podjęcia działalności gospodarczej już po dwudziestu czterech godzinach. Wielu przedsiębiorców bardzo chwali sobie taki sposób.
Druga forma jest bardziej czasochłonna i może zająć nawet kilka tygodni. Jest także bardziej skomplikowana i wymaga skompletowania dużej ilości dokumentów i wniosków.

Nasza firma zajmuje się usługą jaką jest pomoc w założeniu spółki z oo. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy rozwiążą Twój problem w trudach zakładania własnego przedsiębiorstwa.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments