Pomoc w zawieszeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa

0
(0)

Jeżeli prowadzisz firmę, jednak z pewnych przyczyn musisz na jakiś czas zaprzestać swojej aktywności na rynku wówczas nie musisz decydować się na jej likwidację. O wiele lepszym rozwiązaniem może okazać się zawieszenie działalności gospodarczej.

Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej pozwala na zawieszenie działalności gospodarczej na okres od 30 dni do 24 miesięcy, pod warunkiem, że przedsiębiorca nie zatrudnia żadnych pracowników. Podczas okresu zawieszenia nie trzeba opłacać składek do ZUS, składać deklaracji podatkowych, jak również opłacać zaliczek na podatek dochodowy. Ponadto przedsiębiorca może w tym czasie korzystać z licznych udogodnień finansowych oraz ulg podatkowych.

Zawieszenie działalności gospodarczej składa się z szeregu formalności, do których należy między innymi uzupełnienie formularzy i złożenie ich do wymaganych urzędów. Nasza firma oferuje pomoc w zawieszeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments