Powoływanie nowych spółek

0
(0)

Powoływanie nowych spółek w istocie rzeczy w każdym przypadku wygląda bardzo podobnie. Trzeba pamiętać o kilku ważnych krokach, bez których rejestracja spółki się nie odbędzie.

Na samym początku trzeba sporządzić i podpisać umowę. Powoływanie nowych spółek w 2015 roku stało się łatwiejsze, nie musisz składać dokumentów o uzyskanie numerów rejestracyjnych do Urzędu Skarbowego, Urzędu Statystycznego oraz Zakładu Ubezpieczeń Statycznych. Wszystkie numery rejestracyjne takie jak: NIP, Regon, VAT zostaną nadane automatycznie. Do zadań właścicieli będzie należało jedynie złożenie wniosku o rejestrację, który został wzbogacony odpowiednimi załącznikami.

Od 2012 roku istnieje możliwość, aby powoływanie nowych spółek odbywało się przez Internet. Rejestracja drogą online jest prostsza od tradycyjnej, brak w niej skomplikowanych procedur i trwa o wiele krócej. Rejestracja jest dokonywana w ciągu 24 godzin.

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem spółki i chcesz się dowiedzieć więcej jak wygląda powoływanie nowych spółek prosimy o kontakt.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments