Powstanie spółki z o.o.

Rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej to szereg procesów wymagających od nas dużego zaangażowania oraz poświęcenia mnóstwa czasu i energii. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to zdecydowanie najpopularniejsza forma działalności gospodarczej w ostatnim czasie. Mimo jej licznych zalet, aby rozpocząć jej działanie, przejść należy przez wiele skomplikowanych formalności, z którymi najlepiej poradzą sobie specjaliści. Nasi pracownicy bardzo chętnie wyręczą Cię w zakładaniu firmy. Konieczna będzie znajomość aktualnych przepisów prawnych, których zwykły przedsiębiorca znać nie musi. My natomiast słyniemy z profesjonalizmu, który pozwala nam cieszyć się ogromną satysfakcją klientów.
Spółka z o.o. ma bardzo niski minimalny kapitał zakładowy, wynoszący 5 000 zł. Zarówno to, jak i ograniczona odpowiedzialność majątkowa wspólników, wabi do siebie wielu początkujących przedsiębiorców.

Przekonaj się sam, jak proste jest powstanie spółki z o.o. z naszą pomocą! W Twoim imieniu zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Pamiętaj, że zależy nam na dobru Twojej firmy, równie bardzo jak Tobie! Zapraszamy do kontaktu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments