W 2017 roku może wejść w życie projekt o zmianie ustawy – Kodeks Spółek Handlowych. Nowelizacja przepisów może sprawić, że osoby chcące założyć własną firmę będą zobowiązane do dokonania kilku dodatkowych formalności.
Planowane jest wprowadzenie zmian, które sprawią, ze przyszli przedsiębiorcy będą musieli posługiwać się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP podczas założenia spółki za pośrednictwem Internetu. Problemem jest to, że wiele osób nie posiada tego rodzaju podpisu. Założenie spółki po wejściu nowych przepisów będzie obligowało przyszłych przedsiębiorców do założenia tego podpisu, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dodatkowo w tym roku Krajowy Rejestr Sądowy ma zacząć działać w sposób elektroniczny.
Zachęcamy Państwa do rejestracji spółek już dzisiaj, aby uniknąć dodatkowych formalności. Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu spółki. Załatwimy wszystkie niezbędne sprawy w urzędach. Dajemy gwarancję, że po nawiązaniu współpracy z naszą kadrą pracowniczą będą mogli Państwo prowadzić firmę już po kilku dniach. Zapraszamy!