Rachunkowość w spółce z o.o.

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że największą trudność każdemu młodemu przedsiębiorcy, rozpoczynającemu prowadzenie własnej działalności gospodarczej sprawia rachunkowość w spółce z.oo.
  
Rachunkowość w spółce z o.o można poprowadzić na kilka sposobów. Zależy to od tego, czy firma za poprzedni rok obrachunkowy przekroczyła 1 200 000 euro dochodów netto ze sprzedaży towarów i produktów. Jeżeli nie przekroczyła tych dochodów ma możliwość skorzystania z uproszczonej księgowości. W innym przypadku będzie konieczne sporządzenie ksiąg rachunkowych. W metodzie tej konieczne jest utworzenie szeregu kont analitycznych i syntetycznych oraz zapisanie na nich poszczególnych zdarzeń gospodarczych. Jest to skomplikowany proces, a nie każdego z nas stać, aby pozwolić sobie na zatrudnienie księgowego w firmie. Może lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z biura rachunkowego?  
 
Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zależy Ci na jej dobrym prosperowaniu powierz rachunkowość z o.o naszej kancelarii. Skorzystaj z oferty naszego biura rachunkowego, a zobaczysz że będziesz zadowolony z naszych usług.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments