Rejestracja spółek jawnych s24

0
(0)

Rejestracja spółek jawnych s24 możliwa jest dzięki wprowadzeniu systemu S24 możliwa jest rejestracja spółki z o.o., jawnej i komandytowej przez internet w ciągu 24 godzin. To znaczne ułatwienie dla wszystkich przyszłych przedsiębiorców, którym zależy na czasie założenia spółki. Poprzez ten system przedsiębiorca ma możliwość podpisania umowy, dokonania wszelkich niezbędnych płatności oraz wysłania dokumentów do Krajowego Sądu Rejestrowego.

System S24 zobowiązuje do założenia konta na portalu udostępnionym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. System dostępny jest zarówno dla przedsiębiorców polskich jak i zagranicznych.

Dlaczego spółka jawna to dobre rozwiązanie? Ten rodzaj spółki jest korzystnym rozwiązaniem ze względu na odpowiedzialność, która jest subsydiarna. Spółka nie obliguje przedsiębiorców do złożenia kapitału zakładowego. Przyszli przedsiębiorcy muszą pamiętać o tym, że umowa spółki musi być sporządzona w formie pisemnej, bo w innym przypadku spółka nie powstanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej formie prowadzenia firmy? Może jesteś już zdecydowany i chcesz założyć firmę z naszą pomocą? Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments