Rejestracja spółki z o.o. w s24

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, które odpowiadają za zobowiązania spółki w sposób ograniczony. Jest to najczęściej rejestrowana forma spółki w Polsce. Czy jest możliwość szybkiej, ale bezpiecznej rejestracji spółki? Tak, umożliwia to rejestracja spółki z o.o. w s24, czyli założenie spółki za pośrednictwem Internetu. Przyszły przedsiębiorca ma możliwość założenia spółki przy wykorzystaniu wzorców udostępnionych na stronie. Pominięte zostają koszty notarialne, co pozwala zaoszczędzić.

Od 2017 roku mają zostać zaostrzone przepisy związane z zakładaniem spółek. Ich celem jest walka z oszustwami na tle podatkowym. Wprowadzona ma zostać także kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie warunkiem dokonania rejestracji jako podatnika VAT. Potencjalny przedsiębiorca zakładający spółkę oraz składający dokumenty o pozyskanie numeru VAT powinien liczyć się z możliwością odmowy. Wprowadzona ma zostać także kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie warunkiem dokonania rejestracji jako podatnika VAT.

Nasze biuro pomoże zarejestrować spółkę. Rejestracja spółki z o.o. w s24 umożliwia szybkie założenie firmy bez wychodzenia z domu. My dokonamy wszystkich formalności oraz przygotujemy dokumenty. W tym roku chcesz założyć firmę czy w przyszłym? Decyzja należy do Ciebie. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments