Rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie

0
(0)

rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie

Dla wielu osób rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie wydaje się być bardzo zawiłe i kłopotliwe. W rzeczywistości jest to jednak znacznie prostszy oraz o wiele krótszy sposób na otworzenie własnej działalności.

Samodzielna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością możliwa jest dzięki platformie zamieszczonej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. W przeciwieństwie do tradycyjnej rejestracji, która może trwać nawet trzy tygodnie rejestracja online zajmuje zaledwie jedna dobę.
Dodatkową zaletą zdalnej rejestracji jest znaczne ograniczenie jej kosztów. Zwyczajna ewidencja zmusza przedsiębiorcę do sporządzenia umowy spółki w formie aktu notarialnego, co z kolei wiążę się z dodatkowymi kosztami notarialnymi. W przypadku e-rejestracji założyciel nie jest zmuszony do opłacania taksy notarialnej, gdyż umowa sporządzana jest według wzorca.

Nasza firma oferuje usługi doradcze z zakresu rejestracji spółek online. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments