Sp z o.o. z 2019

0
(0)

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kto chce założyć własny biznes myśli o ograniczeniu formalności do minimum. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie własnej spółki pomijając proces rejestracji. Rozwiązaniem są sp z o.o. z 2019. O czym mowa?

Sp z o.o. z 2019 to gotowe podmioty, które zostały zgodnie z obowiązującym prawem zarejestrowane przez doświadczone grono specjalistów. Spółki dostępne w sprzedaży charakteryzują się czystą historią, co jest bardzo ważne podczas nabywania gotowej spółki. Na życzenie Klienta poświadczamy notarialnie brak zadłużenia.

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób zakup spółki pozwala ograniczyć czas wejścia na rynek aż do jednego dnia. Spółki, które oferujemy posiadają kompletną dokumentację (NIP, REGON, KRS), co uprawnia przedsiębiorcę do prowadzenia firmy zaraz po dokonaniu transakcji zakupu.

Warto jednak wspomnieć o tym, że każdy nabywca gotowej spółki zobowiązany jest do dopełnienia formalności aktualizacyjnych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments