Spółka z o.o. 2019

0
(0)

Jaka forma prawna jest najchętniej wybierana przez osoby, które decydują się na prowadzenie własnej firmy? Z pewnością do grona popularnych spółek należy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która stanowi formę prawną przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób zwanych wspólnikami. To bardzo atrakcyjna forma pod względem bezpieczeństwa, ponieważ wspólnicy nie ponoszą osobistej odpowiedzialności za zobowiązania powstałe w wyniku podejmowanych przez podmiot działań.

Spółka z o.o. należy do grona spółek handlowych, czyli których obecność na rynku regulowana jest przepisami Kodeksu Spółek Handlowych.

Czym jest oferowana przez nas spółka z o.o. 2019? To podmiot, który został zarejestrowany w celu odsprzedaży osobom, które w najbliższym czasie planują prowadzenie własnej firmy. Zakup spółki umożliwia prowadzenie firmy w jeden dzień, ponieważ nasze spółki dostępne w sprzedaży posiadają kompletną dokumentację (NIP, REGON, KRS) oraz szeroki zakres PKD, co pozwala dopasować spółkę do profilu planowanej działalności.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments