Spółka z o.o. czy działalność gospodarcza

0
(0)

Spółka z o.o. czy działalność gospodarcza? To dylemat wszystkich tych, którzy planują rozpoczęcie własnej działalności. Podjęcie decyzji w tej kwestii jest ogromnie trudne, gdyż obie formy stwarzają doskonałe warunki do tego, aby prowadzić działalność gospodarczą. Aby poradzić sobie z tym problemem, warto zasięgnąć porady u specjalistów, którzy pracują w naszej firmie.

Prowadząc spółkę z o.o. składającą się z więcej niż 2 wspólników, można ominąć płacenia składek ZUS, a dodatkowo ograniczyć odpowiedzialność za zobowiązania do wysokości posiadanych udziałów. Założenie spółki umożliwiającej ograniczoną odpowiedzialność w formie spółki z o.o. jest stosunkowo tanie. Decydując się na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej zyskuje się niskie koszty prowadzenia firmy, wynikające z niskich wydatków na rejestrację spółki oraz prowadzenie księgowości.

Spółka z o.o. czy działalność gospodarcza? Pytanie to pozostaje bez odpowiedzi. Uzyskać ją może każdy z osobna, jeżeli skorzysta z pomocy naszych ekspertów. Zapraszamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments