Spółka z o.o. posiadająca numer VAT

0
(0)

Bardzo często spotykamy się z pytaniami odnośnie tego dlaczego spółka z o.o. posiadająca numer VAT jest znacznie droższa niż spółka bez takiego numeru. Tymczasem wyjaśnienie tej sytuacji jest bardzo proste.

W 2017 roku w życie weszły przepisy uszczelniające przepisy prawa podatkowego w związku z czym wpis do rejestru płatników podatku od towarów i usług stał się bardzo problematyczny. Wielu przedsiębiorców musi od tej pory liczyć się z tym, że ich wniosek rejestracyjny zostanie odrzucony bądź zostanie nałożona na nich kaucja rejestracyjna. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem stał się zakup spółki, która należy już do rejestru VAT. Wraz z kupnem tego podmiotu otrzymujemy tytuł czynnego podatnika VAT.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z VAT-em i bez VAT-u. Oferujemy zupełnie nowe spółki z czystą historią gospodarczą w pełni przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments