Spółka z o.o. z 12 miesięcznym stażem

0
(0)

Najpopularniejszą formą prowadzenia działalności gospodarczej są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wpływa na to kilka bardzo istotnych czynników. Po pierwsze spółkę z o.o. założyć może praktycznie każdy, wyjątek stanowi tylko inna spółka tego samego typu. Dodatkowo jednostka ta wymaga niewielkiego kapitału zakładowego. Co więcej wspólnicy nie muszą obawiać się o własny majątek, gdyż za wszelkie zobowiązania spółka odpowiada tylko i wyłącznie co do własnego inwentarzu.

Jedynym nieudogodnieniem związanym z jej zakładaniem jest rozwlekła w czasie rejestracja, która wiąże się z koniecznością dopełnienia dużej ilości formalności. Pragnąc uniknąć tych uciążliwości, można zdecydować się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek rocznych. Spółka z o.o. z 12 miesięcznym stażem to podmiot, który został zarejestrowany w urzędach rok wstecz. Dzięki temu zabiegowi spółka ta posiada w oczach otoczenia biznesowego roczne doświadczenie, przez co zyskuje wiarygodność. Zakup tego podmiotu gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo. Spółka posiada czystą historie gospodarczą, zatem nie musisz obawiać się działań, które były prowadzone pod spółką od czasu jej powstania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments